Naša ponuka

Zámorské balenie

Atypicke palety

Krátkodobé uskladnenie tovaru

PREDAJ OSB DOSIEK

OSB dosky sú impregnované a lisované pri vysokom tlaku a vytvárajú tak veľkoplošný materiál s vysokou mechanickou odolnosťou a pevnosťou. Dosky poskytujú všetky výhody dreva s pestrou škálou použitia.

Zámorské debnenie

Chceli by ste prepraviť váš výrobok alebo tovar do sveta? Naše zámorské debnenie prepravilo už množstvo tovaru ako, elektromotory, centrály, turbíny do lietadiel, minibagre, rôzne stroje na výstavy a to nie je všetko, aj váš tovar môže byť prepravovaný v našich debneniach. Debnenie, ktoré vyrábame z osb dosiek a preglejky dokážeme prispôsobiť Vašim potrebám, v rozmere balenia nevidíme obmedzenie.

Atypické palety

Či už chcete dopraviť váš výstavný kus alebo odoslať objednávku, my vám vyrobíme rôzne drevené palety podľa vašich predstáv a požiadaviek na mieru. Atypické palety sú neoddeliteľnou súčasťou pri bezpečnej manipulácii s tovarom. Naše atypické palety už prepravovali rôzny tovar od potravín cez rôzne kovy až po hotové výrobky ako elektromotory alebo turbíny.

Krátkodobé uskladnenie tovaru

Ponúkame vám 200m2 plochy na krátkodobý prenájom. Samozrejmosťou je možnosť prekládky kamiónov a uskladnenie tovaru aj na 1 hodinu! Ďalej na tejto ploche môžete uskladniť svoj tovar, aby vám zbytočne nezavadzal. Váš tovar uskladníme podľa Vašich požiadaviek v interiéri alebo exteriéri. Rozmery tovaru nám nerobia žiaden problém.

Atypické VÝROBKY

V našich silách je možné urobiť rôzne praktické a užitočné výrobky z dreva presne podľa vašich predstáv.

kancelaria glorias

                Adresa

GLORIAS s. r. o.

Tematínska 1997/7, 915 01

Nové Mesto nad Váhom

IČO: 52920020

DIČ: 2121182206

IČ DPH: SK2121182206

 

 

             Kontakt

Kde nás nájdete

Otváracia doba

Pon - PIA: 8:00 - 16:00

sk_SKSlovak